Қостанай автомобиль көлігі колледжінде Allur кәсіби құзыреттілік орталығының салтанатты ашылуы

2024 жылғы 6 мамырда сағат 15:30 – да Қостанай қ., Назарбаев к-сі, 156 мекенжайында орналасқан Қостанай автомобиль көлігі колледжінде маңызды оқиға-Allur кәсіби құзыреттілік орталығының салтанатты ашылуы өтті.

Орталықтың ашылуы Қостанай облысында автомобиль саласының қажеттіліктері үшін білікті мамандарды даярлаудың толыққанды жүйесін құрады.

Автомобиль зауыты мен колледж арасындағы көпжылдық ынтымақтастық автомобиль өнеркәсібі үшін білікті кадрларды даярлау саласындағы маңызды қадам болып табылады. Allur автомобиль зауыты колледждің материалдық-техникалық базасын дамытады. Қостанай автомобиль көлігі колледжі жаңа мамандықтарды ашады, мысалы, Қостанай облысы экономикасының басым салаларының қажеттіліктері үшін "автомобиль жасау".

Allur зауыты мен колледж арасындағы бірегей серіктестік студенттердің кәсіби өсуіне қосымша мүмкіндіктер жасайды және оқу процесінің озық өндірістік технологиялармен тікелей байланысын қамтамасыз етеді.

Қостанай автомобиль көлігі колледжінің базасында құрылған Allur кәсіби құзыреттілік орталығы автомобиль жасау индустриясы үшін мамандарды бірлесіп даярлаудың негізгі элементі болады. Студенттерді оқытуды тәжірибелі зауыт қызметкерлері мен колледж оқытушылары жүргізеді, бұл оқу процесін саланың нақты қажеттіліктеріне барынша бейімдеуді қамтамасыз етеді