Техникалық бөлім

Мергенбаев Акылдос Айдарханович
Техникалық бөлімше меңгерушісі
Mergenbaev_A_A@kkat.edu.kz

Техникалық бөлім-колледждегі ең алғашқы бөлім және біз оның 1959 жылдан басталатын даңқты тарихымен мақтанамыз.

ККАТ техникалық бөлімшесі колледждің құрылымдық бөлімшесі болып табылады, онда екі мамандық бойынша мамандар даярланады: "Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану" және "автомобиль жасау".

Бұл мамандықтар еңбек нарығында сұранысқа ие. Барлық жерде автокөлікті жөндеу және техникалық қызмет көрсету кәсіпорнын жобалауды және ұйымдастыруды білетін, кез-келген маркалы автокөлікке сауатты диагноз қоюға, анықталған ақауларды жоюға, көлікке техникалық қызмет көрсетуге дайын мамандар қажет. Осының бәрін студенттер өндірістік оқыту мен кәсіби өндірістік практикадан өту кезінде оқиды.

Техникалық бөлімде оқу беделді және қызықты. Біздің студенттер түрлі олимпиадаларға, конференцияларға, көрмелерге және кәсіби шеберлік конкурстарына белсенді қатысып, сапалы білім алып қана қоймай, тәжірибе жинақтайды. Техникалық бөлімше оқытушыларының ұжымы Сізге еңбек нарығында сұранысқа ие жоғары білікті маман болуға көмектеседі.

Бөлімшедегі мамандықтар
Мамандықтың атауы Біліктілік атауы Оқу мерзімі
07161300 Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану 4S07161304 Техник-механик 3ж. 10ай.
07161400 Автомобиль жасау 4S07161405 Техник-технолог 3ж. 10 ай.