Сырттай бөлім

Қостанай автомобиль көлігі колледжінің сырттай бөлімінің тарихы 1959 жылдан басталады және еңбек нарығында әрдайым сұранысқа ие мамандарды даярлау дәстүріне, бай тәжірибеге ие.

Сырттай оқу бөлімі жұмысының мақсаты лайықты техникалық және кәсіптік білім алу үшін жұмыс істейтін жастарға жағдай жасау болып табылады.

Сырттай бөлімде мамандарды даярлау келесі мамандықтар бойынша өндірістен қол үзбей жүргізіледі:

• 1201000 «Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану»;
  • 1402000 «Техникалық пайдалану, жол-құрылыс машиналарын (түрлері бойынша)»;
  • 1410000 «Автомобиль жолдары мен аэродромдар салу»;
  • 1202000 «Тасымалдауды ұйымдастыру және көлікте қозғалысты басқару»;
  • 0518000 «Есеп және аудит».

Сырттай оқу бөлімінде оқыту шарттық (ақылы) негізде, жалпы орта білім базасында жүзеге асырылады. Сырттай бөлімде оқитын студенттер саны– 192 адам.

Оқу процесі инновациялық технологияларды пайдалана отырып жүргізіледі, практикалық сабақтар мамандандырылған кабинеттер мен зертханаларда жүргізіледі.

Сырттай бөлімнің жұмысы жоғары кәсіби бағытқа ие, бұл білім беру процесін жетілдіруге ықпал етеді. Жүздеген түлектер сапалы техникалық және кәсіптік білім алды. Жетістіктер мүмкін болды, өйткені факультеті сырттай кәсіби, шығармашылық орналасқан, ұдайы ізденіс үстінде.