ЦК Казахского языка и литературы

Циклдік комиссияның әдістемелік тақырыбы: Әлеуметтік және кәсіби өзін-өзі айқындауға қабілетті, өз халқының тарихы мен дәстүрін білетін, бірнеше тілді меңгерген, 3 тілде коммуникативтік операцияларды жүзеге асыруға қабілетті көпмәдениетті тұлғаны дамыту.

Мақсаты: Оқу процесіне үш тілде оқытудың инновациялық технологияларын енгізу жолымен бәсекеге қабілетті мамандарды даярлауға бағытталған үш тілді білім беруді іске асыру.

Міндеттері: Еңбек нарығы мен жұмыс берушілердің қажеттіліктерін ескере отырып, типтік оқу жоспарлары мен бағдарламаларына сәйкес негізгі білім беру бағдарламаларын жобалау және іске асыру. Пәндік олимпиадаларға, кәсіби шеберлік конкурстарына қатысу арқылы студенттердің кәсіби бейімделуін дамыту, оларды кәсіби үйірмелер, шығармашылық бірлестіктер және т. б. жұмысқа тарту Цикларалық байланыстарды жетілдіру, мамандарды даярлауда кәсіби құзыреттілікті күшейту. Педагогтердің біліктілігін арттырудың үздіксіз процесі үшін жағдай жасау.

Жоғары білікті педагогикалық ұжымның құрамы:

Жоғары санатты оқытушылар: 3

Бірінші санатты: 2

Екінші санатты: 1

«Тіл мен әдебиеті» циклдік комиссиясы "шет тілі" және "орыс тілі мен әдебиеті", «қазақ тілі мен әдебиеті» пәндері бойынша оқу - әдістемелік кешендерді дайындаумен, интеграцияланған ашық сабақтарды әзірлеумен айналысады. Оқытушылар ғылыми – зерттеу жұмыстарына, "ағылшын тілі", «қазақ тілі» үйірмелеріне жетекшілік етеді, пән бойынша сыныптан тыс іс-шаралар өткізеді, әртүрлі сайттарда өткізілетін конкурстарға қатысады. ЦКоқытушылары облыстық сайыстарға қатысып 1 жүлдені «қазақ тілі мен әдебиеті» пәні оқытушылары ,2 орынға ағылшын пәні оқытушысы ие болды. Біліктілікті арттыру колледж базасында және колледжден тыс өткізілетін семинарлар мен шығармашылық зертханаларда жүзеге асырылады.

Нұржанова Гүлмир Қарсаққызы
nurzhanova_g_k@kkat.edu.kz

Еңбек өтілі: 31 жыл

Білімі:

1. ҚПИ жоғары 1981-1986 жж.

физика және жалпы техникалық пәндер мұғалімі;

2. 2000ж ҚР Алматы педагогикалық қызметкерлерінің біліктілігін арттыру республикалық институты.

қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі

2008 жылдан бастап колледжде жұмыс істейді.

Марапаттары: Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Көптілділік заманауи білім беру басымдықтарының бірі ретінде: жағдайы мен даму болашағы» -атты облыстық ғылыми-практикалық конференция жеңімпазы, 1 дәрежедегі диплом;

Қостанай облысы әкімдігі мәдениет басқармасының «Ы.Алтынсариннің Қостанай облыстық мемориалдық музейі»-Алғыс хат;

«ZIAT»Ғылыми – әдістемелік орталығынан –Алғыс хат және мадақтама

Қостанай автомобиль көлігі колледжінің грамоталары мен дипломдары

Мұхамбетжанова Гүлбану Здейқызы
muhambetzhanova_g_z@kkat.edu.kz

Еңбек өтілі: 34 жыл

Білімі:

1. 1978-1983 В.Г. Короленко атындағы Полтава мемлекеттік педагогикалық институтының орыс филология факультетінің түлегі;

2. 2002-2004 Қостанай Гуманитарлық педагогикалық институтының қазақ филология факультетінің түлегі.

Колледжде 2006 жылдан бастап жұмыс істейді.

Марапаттары: Қазақстан Республикасы мәдениет және ақпарат министрлігі тіл комитетінің «Қазақ тілінің үздік оқытушысы» атты республикалық байқауда 2-інші орын алған жеңімпаз;

Республикалық www.bilim-gylym.kz порталынан Алғыс хат;

«Құрметті педагог» төсбелгісімен және куәлік 0028 берілді

Қостанай автомобиль көлігі колледжінің грамоталары мен дипломдары

Ефремова Ирина Владимировна
орыс тілі мен әдебиеті
efremova_i_v@kkat.edu.kz

Еңбек өтілі: 39 жыл

Білімі:

1. 1983 жылы Қостанай педагогикалық институтын "Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі"мамандығы бойынша бітірген.

Колледжде 2005 жылдан бастап жұмыс істейді.

Марапаттары: Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының грамоталары;

Қостанай автомобиль көлігі колледжінің грамоталары

Ермилова Татьяна Сергеевна
шет тілі мен әдебиеті (ағылшын)
ermilova_t_s@kkat.edu.kz

Санаты: екінші

Еңбек өтілі: 8 жыл

Білімі:

1. 2011 жылы Қостанай мемлекеттік педагогикалық институтын "шет тілі: екі шет тілі (неміс және ағылшын)"мамандығы бойынша бітірген.

Колледжде 2012 жылдан бастап жұмыс істейді.

Марапаттары: "ZIAT" Ғылыми – әдістемелік орталығы ұйымдастырған "Менің үздік медиаурок" байқауында I орын;

"Үздік интеграцияланған сабақ" жалпы колледждік байқауында I орын;

Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Көптілділік заманауи білім беру» облыстық ғылыми-практикалық конференция жеңімпазы, 2 дәрежедегі диплом.

Шәкірова Тұрсынкүл Жолдыбайқызы
shakirova_t_zh@kkat.edu.kz

Санаты: бірінші

Еңбек өтілі: 12 жыл

1. 2001-2003 Қостанай гуманитарлық институты

қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі

Колледжде 2005 жылдан бастап жұмыс істейді.

Марапаттары:Қостанай автомобиль көлігі колледжінің грамоталары