🤝Вместе мы обязательно преодолеем эту стихию.

Облыста ТЖ режимі жарияланып, су тасқынынан үлкен шығынға жол берілген сәттен бастап біздің ұжымның ер азаматтары мен колледж студенттері 3 күн бойы көмек көрсетіп келеді. Осынау күрделі уақытта әр адамның күші мен қолдауы маңызды. Бірлігімізді, мықтылығымызды көрсететін сәт.

Колледждің жігіттеріне, студенттеріне және ЖК "АРиМА" ыстық тамақты ұйымдастыру қызметтерін көрсету бойынша серіктесіміз А.Г.Молдағалиеваға зор алғысымызды білдіреміз.

Біз біргеміз, күшіміз бірлікте! 💪
_______
С момента объявления режима ЧС в нашей области и недопущения огромных потерь от паводка, наши бравые мужчины коллектива и студенты нашего колледжа на протяжении 3-х дней оказывают помощь. Этот тот момент, когда каждый человек важен и нужен в сложный период времени, когда единство и сплоченность показывает, что мы сильны.
Выражаем огромную благодарность нашим мужчинам, парням, студентам и нашему партнёру по оказанию услуг горячего питания ИП «АРиМА» Молдагалиева А.Г.
Вместе мы сила 💪
#АВТОДОР #ПОТОМУЧТОМЫЛУЧШИЕ #СЕБЕБІБІЗҮЗДІКПІЗ #БІРТҰТАС_ТӘРБИЕ #БІРТҰТАСҚОСТАНАЙ
#АВТОДОРУ65
#АВТОДОРҒА65 #KostBilim