«Doda»дарынды және шығармашыл жастар» мемлекеттік тілінде іс-шара

2024 жылғы 29 наурызда біздің колледжде «Doda»дарынды және шығармашыл жастар» мемлекеттік тілінде іс-шара өткізілді. Іс-шараның негізгі мақсаты:әр адамның көшбасшылық қасиеттерін және дарындылығын қалыптастыру.
Іс-шараны»Облыстық шығармашылық және талантты жастар лигасы» жобасының қатысушылары 2ЭЛ-21тобының студенттері өткізді. Олар Байдраков Д., Бериков Е., Егінбай М., Абылай Н., Газез Д., Аубакиров О. Студенттер осы ойынды ұйымдастыруға үлкен жауапкершілікпен қарады, оның барысында спорттық және зияткерлік бөлім, мобильді ойындар конкурсы, сондай-ақ шағын миниатюралық көрініс те болды. Колледждің 1 курс студенттері белсенді қатысты. Іс-шара нәтижесінде 1 Г-11 т. бірінші орынды, 1АП-4 екінші орын, ал үшінші орын 1АС-49 тобының студенттері иеленді.
#АВТОДОР #ПОТОМУЧТОМЫЛУЧШИЕ #СЕБЕБІБІЗҮЗДІКПІЗ #БІРТҰТАС_ТӘРБИЕ #БІРТҰТАСҚОСТАНАЙ
#АВТОДОРУ65
#АВТОДОРҒА65 #KostBilim