Қазақстан WorldSkills ҚАКК-де

ҚАКК 2017 жылдан бастап Қазақстан WorldSkills Ұлттық кәсіби шеберлік чемпионатының әртүрлі кезеңдеріне сәтті қатысып келеді. Осы уақытқа дейін колледж студенттері облыстық, республикалық, ал 2023 жылы осы турнирдің халықаралық кезеңдерінің бірнеше мәрте жеңімпаздары мен жүлдегерлері атанды. Биыл наурыз-сәуір айларында 8 құзырет бойынша ворлдскилсс Қазақстан Ұлттық чемпионатының колледжішілік кезеңі өтуде, жеңімпаздар біздің колледжді облыстық және ұлттық деңгейлерде, ал болашақта халықаралық кезеңде лайықты түрде ұсынады деп үміттенеміз. Студенттерімізге сәттілік тілейміз!
________

С 2017 года в нашем колледже успешно участвуют в различных этапах национального чемпионата профессионального мастерства WorldSkills Казахстан! За это время студенты колледжа становились неоднократными победителями и призерами областного, республиканского, а в 2023 году и международного этапов данного турнира. В году в марте-апреле проходят внутриколледжный этап национального чемпионата WorldSkills Казахстан по 8 компетенциям. Победители, которого, мы надеемся, будут достойно представлять наш колледж на областном и национальном уровнях, а в перспективе и в международном этапе. Пожелаем удачи нашим ребятам!
#АВТОДОР #ПОТОМУЧТОМЫЛУЧШИЕ #СЕБЕБІБІЗҮЗДІКПІЗ #БІРТҰТАС_ТӘРБИЕ #БІРТҰТАСҚОСТАНАЙ
#АВТОДОРУ65
#АВТОДОРҒА65 #KostBilim