Ата-аналар конференциясы

Қостанай автомобиль көлігі колледжінде ата-аналар конференциясы өтті, оған колледж топтарының ата-аналар комитеттерінің өкілдері қатысты. Колледж директоры Д.И.Павленко ата-аналарды оқу-тәрбие процесін жетілдіру бойынша әкімшілік пен педагогикалық ұжым жүргізіп жатқан жұмыстармен таныстырды, колледждің 65 жылдық мерейтойына арналған кездесу жоспарын жариялады және ата-аналардың сұрақтарына жауап берді. Колледждің ата-аналар қауымдастығынан оқу орнының қамқоршылық кеңесіне кандидаттарды сайлау өткізілді. Соңында әлеуметтік педагог С.М.Перминов пен педагог-психолог Ш. Ш. Кожевина жасөспірімдердің қазіргі кездегі проблемалары туралы айтып, ата-аналарға осындай жағдай туындаған кезде өршітпей, алдын алуға байланысты кеңестер берді.

В Костанайском колледже автомобильного транспорта состоялась родительская  конференция на которой присутствовали представители родительских комитетов групп колледжа. Директор колледжа Павленко Д.И. познакомил родителей с работой, которую проводит администрация и педагогический коллектив по совершенствованию учебно-воспитательного процесса, анонсировал план по встрече 65-летнего юбилея колледжа и ответил на вопросы родителей. Проведены выборы кандидатов из родительской общественности колледжа в Попечительский совет учебного заведения. В завершении социальный педагог Перминов С.М. и педагог-психолог Кожевина Ш.Ш. рассказали о проблемах, с которыми сегодня сталкиваются подростки и дали советы родителям как избежать осложнений при их возникновении.