Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланының құрылғанына 32 жыл

Үстіміздегі жылдың 10 қаңтарында «Мирас» мәдениет үйінде Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланының құрылғанына 32 жыл толуына байланысты 6697 ә/б жеке құрамы өз мерекесін атап өтті. Іс-шараға қонақ ретінде Қостанай автомобиль көлігі колледжінің әкімшілігі мен студенттік ұжымының өкілдері қатысты.
Колледж директоры Д.И.Павленко құттықтау сөзінде бөлімнің қолбасшылығы мен жеке құрамын мерекемен құттықтап, жастарды патриоттық тәрбиелеу және Қазақстан Республикасының Қарулы күштері үшін техникалық кадрларды даярлау бойынша бірлескен ынтымақтастықтың маңыздылығын атап өтті. Колледж студенттері офицерлер мен сарбаздарға өздерінің шығармашылық нөмірлерін ұсынды.

10 января в ДК «Мирас» личный состав в/ч 6697 Национальной гвардии РК отметил свой праздник- 32 года со дня образования Национальной гвардии РК. На мероприятии, в качестве приглашенных гостей, присутствовали представители администрации и студенческого коллектива Костанайского колледжа автомобильного транспорта. В приветственном слове, директор колледжа Павленко Д.И. поздравил командование и личный состав части с праздником и отметил важность совместного сотрудничества по патриотическому воспитанию молодежи и подготовки технических кадров для ВС РК. Студенты колледжа подарили офицерам и солдатам свои творческие номера.