«Механикалық бөлшектерді өңдеу» оқу-өндірістік зертханасы ашылды

2023 жылғы  28 желтоқсанында, сағат 15.00.-де  Қостанай қаласы Назарбаева көшесі 156  мекенжайы бойынша, Қостанай автомобиль көлігі колледжінде «Механикалық бөлшектерді өңдеу» оқу-өндірістік зертханасы ашылды.

Қостанай автомобиль көлігі колледжі базасында білікті кадрларды бірлесіп даярлау аясында «KamLitKZ» ЖШС«Механикалық бөлшектерді өңдеу» оқу-өндірістік зертханасының ашылуы.

Зертхана КСБ жүйесі бар станоктарда бөлшектерді жону және фрезерлеуді технологиялық бағдарламалау процестерін зерттеуге, өңдеу процестерін визуализациялау және басқару функцияларымен бөлшектерді өңдеуді басқару бағдарламаларын әзірлеуге арналған, оның ішінде 3D – токарлық өңдеу мен фрезерлеуді модельдеу, түрлі режимдерде КСБ станоктарын басқарудың практикалық әдістерін үйрету үшін.

Бұл зертхана Қостанай автомобиль көлігі колледжінің студенттеріне, сондай-ақ бөлшектерді механикалық өңдеу саласындағы барлық мүдделі мамандар мен кәсіпкерлерге оқу және тәжірибелік тәжірибе алуға мүмкіндік береді.

KamLitKZ компаниясы мен колледж арасындағы бірегей ынтымақтастық студенттердің одан әрі кәсіби өсуіне қосымша мүмкіндіктер жасайды. Мұнда олар заманауи құрал-жабдықтармен жұмыс істеудің практикалық дағдыларына ие болады, сонымен қатар технологиялық процестер мен техника саласындағы білімдерін тереңдете алады.