«Таза сессия» студенттік акция

Колледжде студенттер үшін жауапты кезең - емтихан сессиялары және семестрлік аттестаттау басталады. Дәстүр бойынша колледждің сыбайлас жемқорлыққа қарсы клубының мүшелері 19 желтоқсандағы отырысында «Таза сессия» студенттік акциясын жариялады. Осы отырыстиа студенттер білім беру жүйесіндегі сыбайлас жемқорлық себептерін талқылады және оқытушы-студент қарым-қатынасындағы ықтимал сыбайлас жемқорлық көріністерін жою бойынша өз ұсыныстарын айтты.

В колледже начинается ответственная пора для студентов- экзаменационные сессии и семестровая аттестация. По традиции члены клуба антикоррупционного клуба колледжа анонсировали студенческую акцию «Чистая сессия» на своем заседании 19 декабря. Ребята обсудили вопросы причин коррупции в системе образования и высказали свои предложения по устранению возможных коррупционных проявлений во взаимоотношениях преподаватель-студент.