Қостанай облысы ТЖД өкілдерімен кездесу

Қостанай автомобиль көлігі колледжінде екі күн бойы Қостанай облысы ТЖД өкілдерімен кездесу өткізілді.
Кездесудің бірінші күні Департамент басшылығын колледж студенттерін даярлау жүйесімен таныстыруға, экскурсия барысында оқу орнының материалдық базасын көрсетуге арналды. Одан басқа колледж әкімшілігі мен ТЖД басшылары ықтимал ынтымақтастық мәселелерін талқылады.
Екінші күні кездесу барысында ТЖД және олардың бейінді оқу орындарының өкілдері колледж студенттеріне өз қызметтері жайлы, жұмыс жағдайлары мен олардың ведомствосындағы жастарға беретін мүмкіндіктер туралы айтты. Сонымен қатар ТЖД офицерлері Колледж студенттерін алда болжанып отырған ауа-райының өзгеруіне байланысты қатты аяз болатыны жөнінде ескертіп, қалада жаяу жүргінші және жолаушылап көлікті басқару кезінде өздерін және жақындарын аяздан қорғау жолдары туралы маңызды нұсқау берді.

В течение двух дней в Костанайском колледже автомобильного транспорта встречали представителей ДЧС Костанайской области. В первый день руководство Департамента познакомилось с системой подготовки студентов в колледже и в ходе экскурсии посмотрели материальную базу учебного заведения. Затем администрация колледжа и руководители ДЧС обсудили вопросы возможного сотрудничества. В ходе второго дня представители ДЧС и их профилирующих учебных заведений рассказали студентам колледжа об условиях их работы и возможностях, которые дает молодежи служба в их ведомстве, кроме того офицеры ДЧС проинструктировали студентов ККАТ о надвигающихся морозах и способах защитить себя и близких от возможности обморожений будучи пешеходом в городе и водителем в автотранспорте на дороге.