Ұлттық валютаның 30 жылдығын мерекелеу

Қостанай автомобиль көлігі колледжі мен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Қостанай филиалы, ұлттық валютаның 30 жылдығын мерекелеу аясында колледж студенттері мен оқытушыларымен бірқатар іс-шаралар өткізді.
Білім беру мекемесінде банк қызметкерлерімен интерактивті кездесуде және ашық есік аясында барған барлық қатысушылар Қазақстандағы теңгенің айналымға енгізілуі және Қазақстан Республикасының тәуелсіз даму үдерісінде біздің ұлттық валютамыздың қалыптасуы алдындағы оқиғалардың атмосферасына ену мүмкіндігіне ие болды.

Костанайский колледж автомобильного транспорта и Костанайский филиал Национального банка РК, в рамках празднования 30-летия национальной валюты, провели серию мероприятий со студентами и преподавателями колледжа. На интерактивной встрече в учебном заведении с сотрудниками банки и его посещения, в рамках открытых дверей, все участники получили возможность окунуться в атмосферу событий предшествующих введению тенге в Казахстане и становления нашей валюты в процессе независимого развития Республики Казахстан.