Автомобиль көлігі колледжіндегі дәстүрлі баскетбол турнирі.

2023 жылдың 01 қарашасында KАКК жыл сайынғы «Автомобиль көлігі қызметкерлері күніне» арналған баскетболдан XVI қалалық турнир өтті. Турнирге төрт команда қатысты. Бірінші кезеңде ҚАКК студенттерінің командасы («Автодор») «ШАНС» баскетбол мектебінің жасөспірімдерінің командасын жеңді, ал екінші кезеңде «ALLUR» командасы «KAMlit» командасын жеңді. Үшінші орын үшін күресте «ШАНС» командасы 29:10 есебімен «KAMlit» командасын жеңе алды. Чемпиондық кубок үшін ойында барлық ойын бірдей күрес жүргізілді және кездесудің соңғы секундында «ALLUR» командасы «Автодор» командасын 31:30 есебімен жеңді.

Марапаттау рәсімінде жүлдегер командалардың ойыншыларына медальдар мен грамоталар табыс етілді. Әр командада «Команданың ең пайдалы ойыншысы» номинациясы бойынша жеңімпаздар анықталды, олар естелік сыйлықтармен марапатталды, сөйтіп «Автодор» командасынан 1 АС -50 тобының студенті -  Запольский Владимир болды. Турнирдің үздік ойыншылары номинациялар бойынша естелік сыйлықтармен марапатталды. «Үздік ойнаушы» - Дударенко Владислав («KAMlit»), «Үздік шабуылшы» - Сатубалдин Арыстан («ШАНС»), «Үздік орталық» - Елькин Егор («Автодор»), «MVP турнир» - Чудопалов Евгений («ALLUR»).