Ата-аналарға арналған зертханалар мен шеберханалар бойынша экскурсиялар

«Үндестік», жобасын жүзеге асыру жағдайында Қостанай автомобиль көлігі колледжінде студенттерді тәрбиелеу тұрғысынан колледждің негізгі әлеуметтік серіктестері ретінде ата-аналармен жұмыс істеуге ерекше көңіл бөлінеді. Қазан айы 1-курс топтарында ата-аналар жиналысын өткізу, ата-аналарға арналған зертханалар мен шеберханалар бойынша экскурсиялар өткізу шеңберінде ата-аналармен әңгімелесулер мен кездесулерге толы болды. Аталған іс-шаралардың барлығы бірінші курс студенттері үшін бейімделу кезеңін ыңғайлы және ынталандыруға мүмкіндік береді. Сондай-ақ, колледж студенттерінің ата-аналары балалар мен жасөспірімдер арасында нашақорлық пен есірткі қылмысының алдын алу бойынша жалпы қалалық ата-аналар жиналысына қатысты. Бүгінгі таңда мәселе талқылау мен жұмыс үшін өте маңызды, әсіресе ата-аналар тарапынан олардың балаларының болашағы ұстанымдары мен іс-қимылдарына байланысты.

В условиях реализации проекта ««Үндестік», в Костанайском колледже автомобильного транспорта уделяется особое внимание работе с родителями, как основными социальными партнерами колледжа в плане воспитания студентов. Октябрь был насыщен беседами и встречами с родителями в рамках проведения родительских собраний в группах 1 курса, проведения экскурсий по лабораториям и мастерским для родителй. Все данные мероприятия позволят сделать адаптационный период для первокурсников более комфортным и мотивационным. Также родители студентов колледжа приняли участие в общегородском родительском собрании по предупреждению наркомании и наркопреступности среди детей и подростков. Проблема на сегодня очень важная для обсуждения и работы, особенно со стороны родителей, от позиции и действий которых зависит будущее их детей.