«Менің бизнес идеяларым» дөңгелек үстел

2023 жылдың 12 қазанында колледжде студенттер арасында «Менің бизнес идеяларым» тақырыбында дөңгелек үстел өтті. Байқауға қатысушылар Start-up және «Мен - кәсіпкер» бизнес-жобалары техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының студенттері арасында бизнес идеяны таңдауда тәжірибелерімен бөлісті, өз жұмыстарын көрсетті. Республика бойынша үздік 10 жұмыс қатарына кірген жұмыстар талқыланды. Бизнес-жобалардың ғылыми жетекшілері байқауларға қатысу үшін бизнес идеяларды таңдау және бизнес-жоспарлар құру кезінде өз ұсыныстарын берді.

12 октября 2023 года в колледже состоялся круглый стол на тему " Мои бизнес идеи" среди студентов. Участники конкурса Start-up и бизнес-проектов «Я - предприниматель» среди студентов организаций технического и профессионального образования поделились опытом при выборе бизнес идеи, продемонстрировали свои работы. Обсудили работы, которые вошли в топ 10- лучших работ по Республике. Научные руководители бизнес-проектов дали свои рекомендации при выборе бизнес идеи и составления бизнес-планов для участия в конкурсах.