Сыбайлас жемқорлық көріністерінің жиналысы

Қостанай автомобиль көлігі колледжінде білім беру саласындағы және нақты ҚАКК-не қатысты сыбайлас жемқорлық көріністерінің алдын алу жөніндегі шаралармен танысу мәселесі бойынша педагогикалық ұжымның жиналысы өтті. Комплаенс-офицер, директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары В.И. Закалюжный ұжым мүшелерін колледжде қыркүйек айында өткізілген сыбайлас жемқорлық тәуекелді ішкі талдау қорытындыларымен таныстырып өтіп сонымен қатар, педагогтарға сыбайлас жемқорлық бұзушылықтардың алдын алуға бағытталған негізгі ішкі құжаттарды тағы да еске салып кетті.

В Костанайском колледже автомобильного транспорта состоялось собрание педагогического коллектива по вопросу ознакомления с мерами по профилактике коррупционных проявлений в сфере образования и конкретно в ККАТ. Комплаенс-офицер, заместитель директора по воспитательной работе Закалюжный В.И. познакомил членов коллектива с итогами внутреннего анализа коррупционных рисков, который проводился в колледже в сентябре месяце и еще раз напомнил педагогам об основных внутренних документах, направленных на профилактику коррупционных нарушений.