ҚАКК-те - Білім күні/ День Знаний в ККАТ

Бұлтты және жаңбырлы күн болғанына қарамастан, Қостанай автомобиль көлігі колледжінде мерекелік күн болды, жүздеген бірінші курс студенттері бірінші сынып сағаты мен салтанатты сапқа жиналды, онда колледж әкімшілігінің, оқытушылар мен қоғамдық бірлестіктердің серіктестерінің қатысуымен өтті, олар таңдаған жолмен сенімді түрде жүріп, өз еңбегімен еңбекте, өзі және елі үшін жоғары нәтижелерге қол жеткізетін жоғары білікті мамандар болу қажеттігі туралы тілек сөздерін арнады.
«Білімге, еңбексүйгіштікке және Отансүйгіштікке талпыныс» акциясы аясында колледж студенттері өндіріс өкілдерімен, әлеуметтік серіктестермен салтанатты сапта және сынып сағаттарында «Аллюр» зауытының әкімшілік істері жөніндегі директоры— Құсайынов А.Ж., «KAMLIT KZ» ЖШС кадрлар жөніндегі директоры- Шакуров Е.М.,Подполковник,,Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 6697 әскери бөлімінің тәрбие ісі жөніндегі командирінің орынбасары- Сараубеков Е.У. кездесіп, құттықтаулар мен тілек сөздерін айтты.
__________
Несмотря на пасмурный и дождливый день в Костанайском колледже автомобильного транспорта было празднично и светло, сотни первокурсников пришли на свой первый классный час и торжественную линейку, где в присутствии администрации колледжа, преподавателей и социальных партнеров получили слова напутствия о необходимости уверенно идти по выбранному пути и стать высококвалифицированными специалистами, которые своим трудом добьются высоких результатов в труде, для себя и своей страны. В рамках акции «Стремление к образованию, трудолюбию и патриотизму» студенты колледжа встретились с представителями производства, социальными партнерами на торжественной линейке и классных часах, слова поздравления и напутствия высказали: Кусаинов А.Ж.-директор по административным вопросам завода «Allur», Шакурова Э.М.-директор по персоналу ТОО «KAMLIT KZ», Сараубеков Е.У.-подполковник, зам. командира по воспитательной работе в/ч 6697 Национальной гвардии РК.
#АВТОДОР #ПОТОМУЧТОМЫЛУЧШИЕ #Bilim_quni #ӨЙТКЕНІБІЗҮЗДІКТЕРМІЗ