«Кадрлар даярлау саласындағы іске асырылып жатқан саясат туралы» тақырыбында жұмыс кеңесі/ Рабочее совещание, на тему «О реализуемой политике в сфере подготовки кадров»

ҚР Парламенті Мәжілісі өкілдерінің қалаға жұмыс сапары аясында Қостанай, «Қостанай автомобиль көлігі колледжі» КМҚК базасында «Кадрлар даярлау саласындағы іске асырылып жатқан саясат туралы» тақырыбында жұмыс кеңесі өтті. Қостанай автомобиль көлігі колледжі бойынша кеңес пен экскурсияға ҚР Парламенті Мәжілісінің депутаттары Е.В. Смышляева, П.О. Казанцев, Ю.В. Кучинская, Д.А. Шукижанова, облыстың машина жасаудың ірі кәсіпорындарының өкілдері: «Агромашхолдинг KZ» АҚ, «Allur» зауыты, «KamLitKZ» ЖШС қатысты. Қостанай облысы әкімдігінің УО өкілі, УО басшысының м.а. Т.А. Саламатов кеңеске қатысушыларға Қостанай облысының ТжКБ ұйымдарында жұмысшы кәсіптерін даярлау және машина жасау саласына баса назар аудара отырып, өндіріспен әлеуметтік әріптестік жөніндегі жұмыс жүйесін ұсынды. Талқылау барысында депутаттар, кәсіпорындар мен оқу орындарының өкілдері машина жасау саласының еңбек нарығын жоғары білікті кадрлармен қанықтыру жоспарындағы жетістіктер мен бар проблемаларды атап өтті. Е.В. Смышлява ҚР Мәжілісінің Экономикалық реформа және Өңірлік даму комитетінің хатшысы кеңес барысында көтерілген барлық мәселелер мен жағдайларын ҚР Мәжілісі мен Үкіметінің тиісті комитеттерінде қаралатынын мәлімдеді.

В рамках рабочего визита представителей мажилиса парламента РК в г. Костанай, на базе КГКП «Костанайский колледж автомобильного транспорта» состоялось рабочее совещание, на тему «О реализуемой политике в сфере подготовки кадров» .В совещании и экскурсии по Костанайскому колледжу автомобильного транспорта приняли участие депутаты мажилиса парламента РК Смышляева Е.В., Казанцев П.О., Кучинская Ю.В.,Шукижанова Д.А.,представители крупнейших предприятий машиностроения области:АО «АгромашХолдинг KZ»,завода «Allur»,ТОО «KamLitKZ».Представитель УО акимата Костанайской области, и.о.руководителя УО Саламатов Т.А. представил участникам совещания систему работы по подготовке рабочих профессий в организациях ТиПО Костанайской области и социального партнерства с производством, делая упор на машиностроительную сферу. В ходе обсуждения депутаты, представители предприятий и учебных заведений обозначили успехи и существующие проблемы в плане насыщения рынка труда машиностроительной отрасли высококвалифицированными кадрами. Смышлява Е.В.-секретарь Комитета по экономической реформе и региональному развитию Мажилиса РК заявила о том, что все вопросы и проблемы, поднятые в ходе совещания, будут рассматриваться в соответствущих комитетах Мажилиса и правительства РК.

#АВТОДОР #ПОТОМУЧТОМЫЛУЧШИЕ #ӨЙТКЕНІБІЗҮЗДІКТЕРМІЗ