Тұзды есірткілерді қолдану мен таратудың алдын алу бойынша акция/ Акция по профилактике употребления и распространения солевых наркотиков

"Қостанайдың жас көшбасшылары"ҚБ-мен бірлесіп, 2023 жылғы 15 және 16 маусымда колледжде тұзды есірткілерді қолдану мен таратудың алдын алу бойынша дәрістер мен акция өткізілді. Студенттерге бейнероликтер көрсетіліп, буклеттер таратылды.
Акция нәтижелері бойынша студенттер есірткі заттарын қолдану және тарату туралы өздерінің теріс пікірлерін білдірді.
________

Совместно с ОО "Юные лидеры Костаная" 15 и 16 июня 2023г. в колледже были проведены лекции и акция по профилактике употребления и распространения солевых наркотиков. Студентам были показаны видеоролики и розданы буклеты.
По результатам акции, студенты высказали свое резко отрицательное мнение об употреблении и распространении наркотических веществ.
#АВТОДОР #ПОТОМУЧТОМЫЛУЧШИЕ #ӨЙТКЕНІБІЗҮЗДІКТЕРМІЗ