ҚАКК-нің қабылдау комиссиясы/ Приемная комиссия ККАТ

20 маусымда Қостанай автомобиль колледжінде таңертеңнен бастап адамдар көп болды. Осы күні қабылдау комиссиясы жұмыс істей бастады, ол еңбек нарығында сұранысқа ие 13 мамандық бойынша талапкерлерден оқуға түсуге құжаттарды қабылдайды. Құжаттарды қабылдау Allur автозауытының және "KamLitKZ" құю зауытының мамандарының қатысуымен жүргізіледі, өйткені бірқатар мамандықтар бойынша осы өнеркәсіптік алыптардың мақсатты тапсырысы бойынша іріктеу жүргізілетін болады. Сонымен қатар, бұл күні дипломдық жобалар мен колледж түлектерінің мемлекеттік емтихандарын қорғаудың қызықты және жауапты уақыты басталды, олар жақын арада диплом алғаннан кейін мамандар мәртебесінде еліміздің жұмысшы жастарының қатарын толықтырады.

____________

20 июня в Костанайском колледже автомобильного с утра было особенно оживленно и многолюдно. В этот день начала работу Приемная комиссия, которая примет документы на поступление от абитуриентов по13 востребованным на рынке труда специальностям. Прием документов производится в присутствии специалистов автозавода Allur и литейного завода «KamLitKZ», так как по ряду специальностей будет производится набор по целевому заказу этих промышленных гигантов. Кроме того, в этот день началась волнительная и ответственная пора защиты дипломных проектов и Государственных экзаменов у выпускников колледжа, которые в скором времени, уже в статусе дипломированных специалистов, пополнят ряды рабочей молодежи нашей страны.
#АВТОДОР #ПОТОМУЧТОМЫЛУЧШИЕ #ӨЙТКЕНІЬІЗҮЗДІКТЕРМІЗ