ҚР Мемлекеттік рәміздер күніне арналған қызықты зияткерлік квиз

Қостанай облысында Жастар Рухы жастар қанаты түрлі іс-шараларды белсенді өткізуді жалғастыруда.
Қостанай автомобиль көлігі колледжімен бірлесіп ҚР Мемлекеттік рәміздер күніне арналған қызықты зияткерлік квиз өткізді.
Іс-шара өз білімін өлшеуге және өз еліне деген сүйіспеншілігін көрсетуге дайын көптеген студенттерді жинады. Квиз Мемлекеттік Ту, Елтаңба, ҚР Әнұраны туралы сұрақтарды қамтитын бірнеше раундқа бөлінді.
Қатысушылар өздерінің эрудициясы мен өз елінің тарихы мен мәдениетіне деген қызығушылықтарын көрсетті. Квиздің сұрақтары әр түрлі болды және студенттерден тек білімді ғана емес, сонымен бірге тез жауап беруді де талап етті. Командалар ең көп ұпай жинауға және дайындықтарын көрсетуге тырысып, жауаптарда жарысты.
Жастар Рухы жастар қанаты жеңімпаздарға олардың білімін және осы іс-шараға қатысуын мойындау үшін дипломдар берді. Біз квизаға қатысқан барлық студенттерге алғысымызды білдіреміз және азаматтық және патриоттық бірегейлікті қалыптастыру үшін мемлекеттік рәміздерді білудің маңыздылығын атап өттік. Аталған іс-шаралар жастар арасында патриоттық рухты дамытуға ықпал етеді.