Құқықтық білімнің кезекті күні

Колледждің тәрбие жұмысының жоспары аясында 26.05.2023 жылы құқықтық білімнің кезекті күні өтті. Бұл күнгі жұмыстың негізгі бағыты кәмелетке толмағандар арасындағы интернет алаяқтықтың алдын алу болды. Ақпараттық стендте алаяқтық түрі туралы ақпарат және оның құрбаны болған азаматтардың іс-қимыл алгоритмі бар материалдар орналастырылды. Негізгі экранда осы тақырып бойынша бейнероликтер көрсетілді. Колледждің әлеуметтік педагогтері С. М. Перминов, М. М. Ештаева студенттерді интернеттегі алаяқтықтың әртүрлі түрлерімен және оларды көрсету тәсілдерімен таныстыруға бағытталған топтарда профилактикалық жұмыс жүргізді.

__________________________________

В рамках плана воспитальной работы колледжа 26.05.2023 года прошел очередной день правовых знаний. Основным направлением работы в данный день являлось профилактика интернет мошенничества среди не совершеннолетних. На информационном стенде были размещены материалы с информаций о виде мошенничества и алгоритмом действия граждан которые стали его жертвой. На главном экране транслировались видео ролики по данной теме. Социальными педагогами колледжа Перминов С.М, Ештаева М.М была проведена профилактическая работа в группах, направленная на ознакомление студентов с различными вида интернет мошенничества и способами притворства им.