Ата-аналардың қарым-қатынас клубын өткізу аясында жайлы және отбасылық жылы жағдайда кезекті кездесу өткізілді. Олар отбасы мен колледж дәстүрлері туралы айтты. Сенімен Болашақ РҚБ психологы, Арыстан Базарқұл Капарқызы өзінің кәсіби мысалдарында отбасылық құндылықтар мен дәстүрлерді қалай сіңіру керектігі, болашақта бұл олардың баласына қалай әсер етуі мүмкін екендігі туралы айтып берді.Колледж директоры Д. И. Павленко және Директордың ТЖ жөніндегі орынбасары В.И. Закалюжный студенттерімізді бірлесіп тәрбиелеудегі отбасының маңыздылығы мен қажеттілігі туралы айтты.

__________________________________

В рамках проведения Клуба общения родителей была проведена очередная встреча в непринужденной и по-семейному теплой обстановке. Говорили о традициях семьи и колледжа. Была приглашения психолог РОО Сенімен Болашақ, Арыстан Базаркул Капаркызы, которая на своих профессиональных примерах рассказала о том, как необходимо прививать семейные ценности и традиции, как в будущем это может повлиять на их ребенка. Директор колледжа Павленко Д.И. и заместитель директора по ВР Закалюжный В.И., говорили о важности и значимости семьи в совместном воспитании наших студентов.
#АВТОДОР #ПОТОМУЧТОМЫЛУЧШИЕ #ӨЙТКЕНІБІЗҮЗДІКТЕРМІЗ