Конкурс молодых ораторов «Златоуст»/ "Златоуст" жас спикерлер байқауы

18.05.2023 г. в Костанайском филиале ФГБОУ ВО «Челябинский государственный университет» @kf_chelgu состоялся конкурс молодых ораторов «Златоуст» по инициативе кафедры филологии университета. В данном конкурсе принимали участие студенты университета, колледжей и учащиеся школ. Не обошел этот конкурс и наших студентов: под руководством преподавателя русского языка и литературы Бекбаевой К.М. - Кишкимбаев Алишер (гр.2ТМ-2) и Тесленко Дмитрий (гр. 1Т-56) подготовили свои выступления и продемонстрировали свои ораторские способности жюри конкурса. За успешное выступление на конкурсе наши студенты получили сертификаты участников , а Кишкимбаев Алишер был отмечен грамотой победителя в номинации «За высокую эмоциональность выступления».
Поздравляем!

Благодарим организаторов @filfakkfchelgu за высокий уровень организации мероприятия и возможность поучаствовать в таком интересном конкурсе!
#АВТОДОР #ПОТОМУЧТОМЫЛУЧШИЕ #ӨЙТКЕНІБІЗҮЗДІКТЕРМІЗ

_____________________

2023 жылдың 18 мамыр күні "Челябі мемлекеттік университеті" ФМББМ Қостанай филиалы @kf_chelgu университеттің филология кафедрасының бастамасымен "Златоуст" жас спикерлер байқауы өтті. Бұл байқауға университет, колледж студенттері мен мектеп оқушылары қатысты. Бұл байқауды біздің студенттер де айналып өтпеді: орыс тілі мен әдебиеті пәнінің оқытушысы К.М. Бекбаеваның жетекшілігімен - Алишер Кишкенбаев (2ТМ-2 топ) және Тесленко Дмитрий (1Т-56 топ) өз сөздерін дайындап, байқау қазылар алқасына шешендік қабілеттерін көрсетті. Байқауда сәтті өнер көрсеткені үшін біздің студенттер қатысушылардың сертификаттарын алды, ал Кишкенбаев Алишер "Жоғары эмоционалдылық үшін" номинациясы бойынша жеңімпаздың грамотасымен марапатталды.
Құттықтаймыз!
@filfakkfchelgu ұйымдастырушыларына іс-шараны ұйымдастырудың жоғары деңгейі және осындай қызықты байқауда қатысу мүмкіндігі үшін алғыс айтамыз!