«Автодор» ата-аналар пікірталас клубының кезекті отырысы

Колледж бен ата-аналардың ынтымақтастығын нығайтуды көздейтін «Үндестік» жобасын іске асыру шеңберінде «Автодор» ата-аналар пікірталас клубының кезекті отырысы өтті.Бір шыныаяқ шай ішіп, кездейсоқ жағдайда өткен клуб отырысында ата-аналар мен колледж әкімшілігінің өкілдері колледж дәстүрлері мен отбасы дәстүрлерінің өзара байланысы туралы айтты. Клуб отырысы мереке-Отбасы күні қарсаңында өткенін ескере отырып, ата-аналар тақырыпты талқылауға белсенді қатысып, жалпы қорытындыға келді-дәстүр-бұл оқу орнының да, отбасының да мақсаттарын біріктіруге және қол жеткізуге көмектесетін өзара әрекеттесу түрі.

В рамках реализации проекта «Үндестік», предполагающего укрепление  сотрудничества колледжа и родителей, состоялось очередное заседание родительского дискуссионного клуба «Автодор». На заседании клуба, который прошел в непринужденной обстановке за чашкой чая, родители и представители администрации колледжа говорили о взаимосвязи традиций колледжа и традиций семьи. Учитывая, что заседание клуба проходило в предверии праздника-Дня семьи, родители активно включились в обсуждение темы и пришли к общему выводу-традиции это та форма взаимодействия, которая помогает сплочению и достижению целей как учебного заведения, так и семьи.