«Жасыл мекен» республикалық челлендж

Колледж студенттері үшін 12 мамыр іс-шараларға қарбалас күн болды. Жатақханада тұратын колледж білім алушылары «Жасыл мекен» республикалық челленджіне қатысып, жатақхана аумағына бұталар мен көшеттер отырғызып, қаланы көгалдандыруға өз үлестерін қосты. Техникалық бөлімнің түлектері облыс әкімінің қатысуымен өтетін облыстық бос орындар жәрмеңкесіне барып, одан әрі өздеріне жұмысқа орналасу үшін құнды ақпарат алды. 1 курс студенттері полиция қызметкерлерімен және тұрмыстық зорлық-зомбылық жөніндегі күштер Альянсының өкілдерімен кездесуге қатысты, олар балалармен тұрмыстық зорлық-зомбылық пен қорқытудың алдын алу, әкімшілік құқық бұзушылықтар үшін кәмелетке толмағандардың жауапкершілігі бойынша әңгіме өткізді. Айта кету керек, Қостанай автомобиль көлігі колледжінде осындай қарбалас күндер көп, біз бүкіл елмен жастарды тәрбиелеу бойынша қарқынды жұмыс қарқынымен жүріп жатырмыз.

Насыщенным выдался на мероприятия день 12 мая для студентов колледжа. Обучающиеся колледжа, проживающие в общежитии приняли участие в республиканском челлендже «Жасыл мекен», высадив кустарники и саженцы на территории общежития, внеся свой вклад в озеленение города. Выпускники Технического отделения посетили областную ярмарку вакансий с участием акима области и получили ценную информацию для своего дальнейшего трудоустройства. Студенты 1 курсов участвовали во встрече с сотрудниками полиции и представителями Альянса сил по бытовому насилию, которые провели с ребятами беседу по профилактике бытового насилия и буллинга, ответственности несовершеннолетних за административные правонарушения. Нужно сказать, что в Костанайском колледже автомобильного транспорта таких насыщенных дней много, мы идем в интенсивном ритме работы по воспитанию молодежи со всей страной.

#АВТОДОР #ПОТОМУЧТОМЫЛУЧШИЕ #ӨЙТКЕНІБІЗҮЗДІКТЕРМІЗ #ЖАСЫЛМЕКЕН