Қостанай автомобиль көлігі колледжінде Отан қорғаушылар күні және Жеңіс Күні мерекелері дәстүрге айналған. Мереке қарсаңында колледжде қазақстандық патриотизмді тәрбиелеуге және Ұлы Отан соғысының қатал күресінде біз үшін жеңіс пен бейбітшілік алғандардың жадын сақтауға бағытталған бірқатар іс-шаралар өтті. Колледж студенттері, «Жас Бүркіт» АПК мүшелері, оқытушылар Жеңіс саябағында облыстық «Еске алу вахтасына» қатысты, студенттер топтарында түрлі алаңдарда «Біздің есімізде» сынып сағаттары өткізілді, колледж залында 6697 ә/б оркестрі әскери-патриоттық тақырыпта попурри орындады, Жеңіс күніне арналған концерт оқытушылар мен студенттер өз күштерімен ұйымдастырған, көрермендерді Жеңіс, әскери-спорттық эстафета және армрестлинг жарыстары үшін күрескендерді еске алу және мақтаныш атмосферасына батырды, автомат бөлшектеу және құрастыру-біздің жігіттердің Отан қорғаушы болуға дайындығын көрсетті. Екі күн бойы, мереке қарсаңында студенттер ҰОС пен ҚР армиясына арналған бейнероликті тамашалай алды, тақырыптық стенд рәсімделді, онда колледж студенттері өздерінің туыстары, Ұлы Отан соғысының қатысушылары туралы айтып берді. Осы күндері колледж ата-бабалары, бейбітшілігі мен Отаны үшін мақтаныш атмосферасында өмір сүрді және жұмыс істеді.