Тренинги по дебатам фонда Нурсултана Назарбаева

Нұрсұлтан Назарбаев Қорының білім беру саласындағы іс-шараларын іске асыру шеңберінде Қостанай автомобиль көлігі колледжінде екі күн ішінде ,27 және 28 сәуірде,Қордың жаттықтырушылары өткізген пікірталастар бойынша тренингтер өтті. Қостанай колледждері мен мектептерінің ондаған балалары тәжірибелі жаттықтырушылардың, халықаралық пікірсайыс турнирлеріне қатысушылардың жетекшілігімен өз шеберліктерін шыңдады. Қарқынды жаттығулардан кейін барлық қатысушылар сертификаттар алды. Қор өкілдерінен басқа, алаң жұмысына, оның ашылуына және сертификаттарды салтанатты түрде тапсыруға РҚАО директоры Е. А. Петренко, Қостанай колледжінің директоры Д. И. Павленко, колледж директорының ТЖ жөніндегі орынбасары В. И. Закалюжный қатысты.Балалар пікірсайыс технологияларында жаңа идеялардың зарядын алып қана қоймай, колледжге қызықты экскурсия жасады. Қор жобасы аясында колледж аумағында тарих оқытушылары мен қала мектептерінің оқушыларының қатысуымен тағы бір ойын алаңы - "Тәуелсіздік дәуірі" турнирі жұмыс істеді.
___

В рамках реализации мероприятий фонда Нурсултана Назарбаева в сфере образования в Костанайском колледже автомобильного транспорта состоялись тренинги по дебатам, которые в течение двух дней 27 и 28 апреля, проводили тренеры фонда. Десятки ребят из колледжей и школ Костаная оттачивали свое мастерство под руководством опытных тренеров, участников международных дебатных турниров. После интенсивных тренировочных занятий все участники получили сертификаты. Кроме представителей фонда в работе площадки, ее открытии и торжественном вручении сертификатов, приняли участие директор РЦПП и ДО Петренко Е.А., директор Костанайского колледжа Павленко Д.И., зам. директора колледжа по ВР Закалюжный В.И.. Ребята не только получили заряд новых идей в дебатных технологиях, но и совершили интересную экскурсию по колледжу. В рамках проекта Фонда на территории колледжа работала еще одна площадка игра-турнир «Эра Независимости», с участием преподавателей истории и учащихся школ города.