Белгілі ақын, сатирик, драматург, аудармашы, жерлесіміз Абылай Маудановпен кездесу

19 сәуір күні "Оқырман колледжі" жобасын жүзеге асыру аясында қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің оқытушылары белгілі ақын, сатирик, драматург, аудармашы, жерлесіміз Абылай Маудановпен кездесуді ұйымдастырып, өткізді.
Кездесу өте қызықты өтті. Ақын балаларға өзінің өмірлік ұстанымы туралы айтып, өз шығармашылығымен таныстырды. Балалар өз кезегінде қонаққа өздерін қызықтырған сұрақтарын қойып, Абылай Маудановтың сөзіне жазылған "Тотыдайын" әнін тыңдады, оны белгілі қазақ әншісі Төреғали Төреәлі орындайды.
______
19 апреля в рамках реализации проекта "Читающий колледж" преподаватели казахского языка и литературы организовали и провели встречу с известным поэтом, нашим земляком Абылаем Маудановым.
Встреча прошла интересно. Поэт рассказал ребятам о своем жизненном кредо, познакомил со своим творчеством. Ребята, в свою очередь, задавали гостю интересовавшие их вопросы и с большим интересом послушали песню «Тотыдайын», сочиненную на слова Аблая Мауданова, которую исполняет известный казахский певец Торегали Тореали.

#АВТОДОР #ПОТОМУЧТОМЫЛУЧШИЕ #ӨЙТКЕНІБІЗҮЗДІКТЕРМІЗ #ЧИТАЮЩИЙКОЛЛЕДЖ