WorldSkills Kostanay-2023 өңірлік чемпионатының ашылуы

2023 жылғы 18 сәуірде Қостанай автомобиль көлігі колледжінде WorldSkills Kostanay-2023 өңірлік чемпионатының ашылуы өтті.Қатысушылар мен сарапшылар келесі құзыреттер бойынша қатысты: «Желілік және жүйелік әкімшілендіру», «Жүк автомобильдеріне қызмет көрсету және жөндеу», «Жеңіл автомобильдерді жөндеу және қызмет көрсету», «Жүктерді экспедициялау», «CAD инженерлік графикасы», «СБҚ станоктарындағы токарлық жұмыстар». Бір апта ішінде колледж алаңдарында өз құзыретіндегі үздік атағы үшін ромасыз Күрес және ұлттық чемпионатта біздің облыстың атынан өкілдік ету мүмкіндігі болады. Біздің колледж Барлық 6 құзыреттілікте өз қатысушыларына ие, балаларымызға жеңіс тілейміз, ал барлық қатысушыларға лайықты өнер көрсетулерін тілейміз.
________

18 апреля 2023 г. в Костанайском колледже автомобильного транспорта состоялось открытие регионального чемпионата WorldSkills Kostanay-2023.Присутствовали участники и эксперты по следующим компетенциям: «Сетевое и системное администрирование», «Обслуживание и ремонт грузовых автомобилей», «Ремонт и обслуживание легковых автомобилей», «Экспедирование грузов», «Инженерная графика CAD», «Токарные работы на станках с ЧПУ».В течении недели на площадках колледжа будет идти бескопромиссная борьба за звание лучшего в своей компетенции и возможность представлять нашу область на Национальном чемпионате. Наш колледж имеет своих участников во всех 6 компетенциях, пожелаем нашим ребятам победы, а всем участникам достойно выступить.
#АВТОДОР #ПОТОМУЧТОМЫЛУЧШИЕ #ӨЙТКЕНІБІЗҮЗДІКТЕРМІЗ