"Кәсіптер жәрмеңкесі" кәсіптік бағдар беру акция

Бірнеше күн ішінде Қостанай автомобиль көлігі колледжінде "Allur" автозауытымен бірлесіп, "кәсіптер жәрмеңкесі" кәсіптік бағдар беру акциясы аясында "Allur" серіктес-дилерлік компаниялардың менеджерлері мен Астана қаласында тұратын компания қызметкерлерінің балалары үшін колледж зертханалары, шеберханалары бойынша экскурсиялар, әңгімелер өтті. Колледж директоры Павленко Д. И., директордың ТЖ жөніндегі орынбасары Закалюжный В. И., директордың ОӨЖ жөніндегі орынбасары Болат С.Н. қонақтарды ел нарығында сұранысқа ие мамандықтарды дайындау бойынша колледж қызметімен таныстырды және нақты уақыт режимінде бұл дайындықтың оқу орнының зертханаларында, шеберханаларында, аудиторияларында қалай жүзеге асырылатынын көрсетті. Экскурсия барысында қонақтар көптеген әсер алды, бұл туралы пікірлер кітабына жазбалар қалдырды.

В течение нескольких дней в Костанайском колледже автомобильного транспорта совместно с автозаводом «Allur», в рамках профориентационной акции «Ярмарка профессий» прошли экскурсии по лабораториям, мастерским колледжа, беседы для менеджеров дилерских компаний -партнеров «Allur» и детей сотрудников компании, проживающих в г.Астана. Директор колледжа Павленко Д.И., зам директора по ВР Закалюжный В.И., зам. директора по УПР Булат С.Н. познакомили гостей с деятельностью колледжа по подготовке востребованных на рынке страны профессий и в реальном времени показали как осуществляется эта подготовка в лабораториях, мастерских, аудиториях учебного заведения. В ходе экскурсии гости получили массу впечатлений, о чем оставили записи в книге отзывов.

#АВТОДОР #ПОТОМУЧТОМЫЛУЧШИЕ #ӨЙТКЕНІБІЗҮЗДІКТЕРМІЗ