Колледжішілік WorldSkills Kazakhstan Ұлттық кәсіби шеберлік чемпионаты

WorldSkills Kazakhstan Ұлттық кәсіби шеберлік чемпионатының колледжішілік кезеңі аяқталды. Автодордың ондаған студенттері 7 құзыреттілікте кәсіби білімдерінде өз күштерін сынап көрді. 6 сәуірде 4 құзырет бойынша марапаттау өтті,онда келесі жеңімпаздар анықталды:
«Жүк көліктері» - Суворов Данил 2УТ-37 тобы
«Жеңіл автомобильдер» - Вербицкий Артем 2ЭЛ-20 тобы
«Дәнекерлеу іс» - Аққужин Асылбек 3ГЭС-18 тобы
«Слесарь іс» -Шох Данил 2МЧМ-2 тобы
«Жүктерді экспедициялау» - Айтымбетова Аружан 2ОП-20 тобы
Жеңімпаздарға біздің колледжді WorldSkills Kazakhstan облыстық кезеңінде лайықты түрде таныстыруды тілейміз.

Завершился внутриколледжный этап Национального чемпионата профессионального мастерства WorldSkills Kazakhstan. Свои силы в профессиональных знаниях опробовали десятки студентов Автодора в 7 компетенциях. 6 апреля состоялось награждение по 4 компетенциям,где были определены следующие победители:
«Грузовые автомобили»-Суворов Данил группа 2УТ-37
«Легковые автомобили»-Вербицкий Артем группа 2ЭЛ-20
«Сварочное дело»- Аккужин Асылбек группа 3ГЭС-18
«Слесарное дело»-Шох Данил группа 2МЧМ-2
«Экспедирование грузов»- Айтымбетова Аружан группа 2ОП-20
Пожелаем победителям достойно представить наш колледж на областном этапе WorldSkills Kazakhstan
#АВТОДОР #ПОТОМУЧТОМЫЛУЧШИЕ #ӨЙТКЕНІБІЗҮЗДІКТЕРМІЗ