"Денсаулық формуласы" сынып сағаты

6.04.2023 ж. Қостанай автомобиль көлігі колледжінде 1Т-55, 2УТ-37, 3ВМ-9 топтарында "Денсаулық формуласы" тақырыбында сынып сағаты өтті.
Сынып сағатына №5 емхананың психологы Кистубаева Динара Сериковна шақырылды, темекі шегудің зияны туралы дәріс өткізді. Түсінікті болу үшін жастарға темекі шегуден туындайтын аурулар тақырыбында презентация көрсетілді: өкпе рагы; жүрек патологиясы; бүйрек; қан тамырлары; қызыл иектің қабынуы, ауыз қуысының қатерлі ісігі; жүктілікті тоқтату қаупі, туылған баланың иммунитеті төмендеуі. Психолог салауатты өмір салтын ұстанудың алғашқы қадамын және салауатты өмір салтын ұстану қажеттілігін еске салды.
______

6.04.2023 г. в Костанайском колледже автомобильного транспорта состоялся классный час на тему «Формула здоровья» в группах 1Т-55, 2УТ-37, 3ВМ-9.
На классный час был приглашен психолог поликлиники №5 Кистубаева Динара Сериковна, которая провела лекцию о вреде курения. Для большей наглядности молодым людям показали презентацию на тему болезней, возникающих в следствие курения: рак легких; патологии сердца; почек; сосудов; воспаление десен, рак полости рта; риск прерывания беременности, пониженный иммунитет у родившегося ребенка. Психолог напомнила, как сделать первый шаг к ведению здорового образа жизни и о необходимости вести здоровый образ жизни.
#АВТОДОР #ПОТОМУЧТОМЫЛУЧШИЕ #ӨЙТКЕНІБІЗҮЗДІКТЕРМІЗ