"Денсаулық күні" - 2023

Жылы, көктем күндерінің басталуымен табиғат өмірге келеді және барлық адамдар өз денсаулықтарын еске алады. Ал біздің колледжде денсаулық пен салауатты өмір салты туралы жиі айтылды, бүгін 4 сәуірде колледжде "Денсаулық күні"атап өтілді. Осы күн аясында келесі іс-шаралар өтті: "Денің сау болсын" акциясы - әлеуметтік педагог М. М. Ештаева еріктілермен колледж студенттерін, оқытушылары мен қызметкерлерін дәрумендермен қарсы алып, жақсы күн тіледі; педагог-психолог Ш. Ш. Кожевина және педагог-ұйымдастырушы А. Е. Сейлханова. "Денсаулық ағашы" акциясын өткізді, студенттер СӨС және салауатты өмір салтын ұстану туралы өз ұсыныстарын жазды, сондай-ақ буклеттер таратылды, студенттерге теледидардан зиянды заттардың зияны туралы бейнероликтер көрсетілді. Сондай-ақ медицина қызметкері И.А. Тюкавкина "СӨС"тақырыбы бойынша 1С-58 және 1ОП-23 топтарында сынып сағаттарын өткізуге қатысты.
Біз алғы сөзсіз бастаймыз
Белсенді және сау болыңыз!
Қатайтыңыз, құйыңыз,
дене шынықтыруды ұмытпаңыз,
Толық өмір ләззат алыңыз және, әрине, бақытты болыңыз!

-----------------
С наступлением тёплых, весенних дней, оживает природа и все люди вспоминают о своём здоровье. А в нашем колледже о здоровье и здоровом образе жизни говорят часто, сегодня 4 апреля в колледже отметили «День здоровья». В рамках этого дня прошли следующие мероприятия: акция «Будьте здоровы» - социальный педагог Ештаева М.М. с волонтерами встречали студентов, преподавателей и сотрудников колледжа с витаминами и желали хорошего дня; педагог-психолог Кожевина Ш.Ш. и педагог-организатор Сейлханова А.Е. провели акцию «Дерево здоровья», студенты писали свои рекомендации по ЗОЖ и о том, как они придерживаются здорового образа жизни, а также были розданы буклеты, для студентов по телевизору демонстрировались видеоролики о вреде пагубных веществ. Также медицинским работником Тюкавкиной И.А. было принято участие в проведении классных часов в группах 1С-58 и 1ОП-23 по теме «ЗОЖ».

Мы начнём без предисловия
Будь активен и здоров!
Закаляйся, обливайся,
физкультуру не забудь,
Жизнью полной наслаждайся и, конечно, счастлив будь!

#АВТОДОР #ПОТОМУЧТОМЫЛУЧШИЕ #ӨЙТКЕНІБІЗҮЗДІКТЕРМІЗ