«Автодор» клубының ата-аналар пікірталас кезекті отырысы

Колледж бен ата-аналардың ынтымақтастығын нығайтуды көздейтін «Үндестік» жобасын іске асыру шеңберінде «Автодор» клубының ата-аналар пікірталас кезекті отырысы өтті. Клуб отырысында студенттерге ұсынылатын колледждің білім беру қызметтерінің сапасы және жоғары санатты мамандарды даярлау үшін оңтайлы жағдайлар жасау бойынша оқу орнында жұмысты ұйымдастыру мәселесі ұсынылды. Ата-аналар колледж директоры Д.И. Павленконың сөзін қызығушылықпен және назармен тыңдады, оқу орнының имиджін және педагогикалық ұжым жұмысының сапасын қамтамасыз ететін колледждің табыстары мен оның жетістіктеріне егжей-тегжейлі тоқталған директордың ҒӘЖ орынбасары В.В. Бибик. Ата-аналар талқылауға белсенді қатысып және кейбір оқу сабақтарын сапалы өткізуге ықпал ететін кейбір ұсыныстармен сөз сөйледі.

В рамках реализации проекта «Үндестік», предполагающего укрепление сотрудничество колледжа и родителей, состоялось очередное заседание родительского дискуссионного клуба «Автодор».На заседании клуба был представлен вопрос качества предоставляемых образовательных услуг колледжа для студентов и организация работы в учебном заведении по созданию оптимальных условий для подготовки высококлассных специалистов. Родители с интересом и внимание слушали выступление директора колледжа Павленко Д.И. и зам. директора по НМР Бибик В.В., которые подробно остановилась на успехах колледжа и его достижениях, обеспечивающих имидж учебного заведения и качество работы педагогического коллектива. Родители приняли активное участие в обсуждении и выступили с некоторыми предложениями, способствующими более качественному проведению учебных занятий.
#АВТОДОР #ПОТОМУЧТОМЫЛУЧШИЕ #ӨЙТКЕНІБІЗҮЗДІКТЕРМІЗ