Мамандарымен кездесулер өткізілді: 5 емхананың уролог дәрігері Шармухамбетов К. А. және "Jastar MED" жастар денсаулық орталығының психологы Е. Е. Никифорова

Салауатты өмір салтын қалыптастыру туралы аясында колледж студенттерімен мамандарымен кездесулер өткізілді: 5 емхананың уролог дәрігері Шармухамбетов К. А. және "Jastar MED" жастар денсаулық орталығының психологы Е. Е. Никифорова. 5 емхананың уролог дәрігері Шармухамбетов К. А. жасөспірімдерге жыныстық жолмен берілетін инфекциялардың салдары туралы айтты, ал "Jastar med" жастар денсаулық орталығының психологы Е. Е. Никифорова ақпаратпен бөлісті зиянды әдеттердің, есірткі тұздарының өсіп келе жатқан ағзаға әсері туралы. Сондай-ақ, студенттердің есірткі заттарының әсері туралы хабардар болуына сауалнама жүргізілді.

В рамках формирования здорового образа жизни у студентов колледжа были проведены встречи о специалистами: врача уролога 5 поликлиники Шармухамбетова К.А. и психолога молодежного центра здоровья «Jastar MED» Никифоровой Е.Е. Врач-уролог 5 поликлиники Шармухамбетов К. А. рассказал подросткам о последствиях инфекций передающихся половым путем, а психолог молодежного центра здоровья «Jastar MED» Никифорова Е.Е. поделилась информацией о влиянии вредных привычек, наркотических солей на подрастающий организм. Также было проведено анкетирование студентов на осведомленность влияния наркотических веществ.