«Әдебиет қаһармандарымен бірге саяхат» онлайн көрмесі

«Оқу колледжі» тұжырымдамасын жүзеге асыру аясында колледж студенттеріне арналған «Әдебиет қаһармандарымен бірге саяхат» онлайн көрмесі әзірленді.
Кейбір кітапқұмарлар сүйікті әдеби кейіпкерінің ізімен жүру үшін кез келген қашықтықты жүріп өтеді немесе теледидар экрандары арқылы жанды толқытатын тамаша көріністерді көру үшін өмір сүреді. Сүйікті кейіпкеріңіз жүріп өткен жолмен жүріп, оның көргенін көре аласыз деген ойдың өзі сөзбен жеткізгісіз қуаныш сезімін тудырады. Мұндай адамдар үшін әдеби туризм бағыттары бар: Гарри Поттердің Лондоны, Дон Кихоттың ізі, жақсы жауынгер Швейктің маршруты және жазушылар ойлап тапқан кейіпкерлер ізімен басқа да серуендер.

В рамках реализации концепции «Читающий колледж», для студентов колледжа была оформлена онлайн-выставка «Путешествуем вместе с литературными героями»
Некоторые книголюбы преодолеют любые расстояния, чтобы пройти по следам любимого литературного героя или вживую увидеть прекрасные виды, так волнующие душу через телевизионные экраны. Одна мысль о том, что вы можете пройти по дороге, по которой ходил ваш любимый герой, и увидеть то, что видел он, вызывает чувство неописуемого восторга. Для таких людей есть свои направления литературного туризма: Лондон Гарри Поттера, тропа Дон Кихота, маршрут бравого солдата Швейка и другие прогулки по следам героев, придуманных писателями.
#АВТОДОР #ПОТОМУЧТОМЫЛУЧШИЕ #ЧИТАЮЩИЙКОЛЛЕДЖ