Нысаналы жиынтық 1Т-55 тобында сынып сағаты

13.03.2023 ж. Қостанай автомобиль көлігі колледжінің қабырғасында нысаналы жиынтық 1Т-55 тобында сынып сағаты өтті. Осы сынып сағатының тақырыбы мен мақсатты топтың Allur Group колледжінің әлеуметтік серіктесімен тығыз ынтымақтастығы болды.
Allure кәсіптік даярлау орталығының бас маманы Э.М. Әбилхасов топ студенттерімен танысып, тренингтерін өткізді, балаларға болашақ жұмыс орны туралы айтып, қызықтырған сұрақтарға жауап берді. Кездесу қызықты және жағымды өтті, студенттерге мамандық алу үшін оң мотивация қалыптастырды.
_____

13.03.2023 г. в стенах Костанайского колледжа автомобильного транспорта состоялся классный час в группе целевого набора 1Т-55. Темой и целью данного классного часа стало тесное сотрудничество целевой группы с социальным партнером колледжа Allur group.
Главный специалист Центра профессиональной подготовки Allur Абилхасова Э.М. познакомилась со студентами группы, провела тренинги на знакомство, рассказала ребятам о будущем месте работы и ответила на интересующие вопросы. Встреча прошла интересно и позитивно, создав студентам положительную мотивацию на получение профессии.

#АВТОДОР #ПОТОМУЧТОМЫЛУЧШИЕ #ӨЙТКЕНІБІЗҮЗДІКТЕРМІЗ