"Бақыт табуға көмектес" акция

2023 жылдың 9 наурызында Автомобиль көлігі колледжінің еріктілері тағы да "Бақыт табуға көмектес"деп аталатын акцияға қатысты. Еріктілер ұйымшылдық танытып, бір күнде команда жинады. Келесі күні олар 92 жастағы әжеге көмектесуге бел буды. Олар тез және ұйымшылдықпен қар тазалау тапсырмасын орындады. Студенттер көмектесуге, сондай-ақ сол күнді осындай компанияда өткізуге және күні бойы жақсы көңіл-күйде болуға өте қуанышты болды. Бізге үлкендердің мақтауы мен кеңесі өте қажет. Ал үлкендер үшін біздің назарымыз бен қолдауымыз өте маңызды. Бұл туралы бәрі білуі үшін сізге нақты мысал қажет!!! Дәл осы үшін біз бүгінгі Акцияны өткіздік.

9 марта 2023 года волонтёры колледжа Автомобильного Транспорта поучаствовали в очередной раз в акции, которую назвали "Помоги и обрети счастье". Волонтёры проявили организованность и за день собрали команду. На следующий день они шли с настроем помочь бабушке, которой на сегодняшний день 92 года. Быстро и организованно они справились с задачей по уборке снега. Студенты были очень рады помочь, а также провести этот день в такой компании и зарядиться на весь оставшийся день, быть в хорошем настроении.
Мы очень нуждаемся в похвале и совете старшего поколения. А старшему поколению очень важно и значимо наше внимание и поддержка. Для того чтобы все знали об этом нужен наглядный пример!!! Именно для этого мы и провели сегодняшнюю акцию.
#АВТОДОР #ПОТОМУЧТОМЫЛУЧШИЕ #ӨЙТКЕНІБІЗҮЗДІКТЕРМІЗ