ЖИТС орталығының қызметкерлері профилактикалық акция

3 наурызда колледжде ЖИТС орталығының қызметкерлері профилактикалық акция өткізді. Акция барысында қан бойынша экспресс-тестілеу жүргізілді, студенттерге АИТВ-инфекциясын жұқтыруға әкеп соқтыратын есірткі тұздарын қолданудың салдары туралы ақпараттандыру жүргізілді. Осы іс-шара барысында студенттер ақпараттық буклеттер мен өз денсаулығын қалай сақтау керектігі туралы ұсыныстар алды.
3 марта в колледже была поведена профилактическая акция сотрудниками центра СПИД. В ходе акции было проведено экспресс-тестирование по крови, проводилось информирование студентов о последствиях употребления наркотических солей приводящих к заражению ВИЧ -инфекции. Во время данного мероприятия студенты получили информационные буклеты и рекомендации как сохранить свое здоровье.