Жатақхана белсенділерінің кәмелетке толмағандарды бейімдеу орталығына арнауы

1 наурызда Алғыс айту күні жатақханада тұратын Қостанай автомобиль көлігі колледжінің студенттері, тәрбиешілер кәмелетке толмағандарды бейімдеу орталығына барды. Дәстүр бойынша Алғыс айту күні адамдар игі істері, мейірімді жүрегі, зейіні, жанашырлығы үшін алғыс айтады. Біздің балалар, ал бұлар жатақхана белсенділері Щеглов Артем, Балмагамбетов Даурен, Шаргородская Виктория және Бровенко Елена, бүгін өз атына көптеген жақсы, жағымды сөздер естіді. Өмірлік қиын жағдайға тап болған балаларға назар аудару, біздің кішкентай сыйлықтарымыз бен тәттілеріміз, әндер, билер мен ойындар барлық балаларды бізге орналастырды, күлкі мен қуаныш тудырды. Бұл қажет болды. Ең бастысы, мұндай кездесулер жүректен өтіп, керемет із қалдырады: жомарт, мейірімді, бей-жай қарамайтын, жанашыр болу. Мұндай балаларды назардан тыс қалдырмайтын адамдарға, мемлекетке алғыс айтамыз.

1 марта, в День благодарности, студенты Костанайского колледжа автомобильного транспорта, которые проживают в общежитии, воспитатели посетили Центр Адаптации несовершеннолетних. По традиции в День благодарности люди благодарят за добрые дела, доброе сердце, за внимание, сострадание. Наши ребята, а это активисты общежития Щеглов Артем, Балмагамбетов Даурен, Шаргородская Виктория и Бровенко Елена, сегодня услышали много хороших, приятных слов в свой адрес. Внимание к детям, оказавшимся в трудной жизненной ситуации, наши небольшие подарки и сладости, песни , танцы и игры расположили всех ребят к нам, вызвали улыбки и радость. Что и нужно было. Самое главное, что такие встречи проходят через сердце, оставляя прекрасный след: быть щедрым, добрым, неравнодушным, отзывчивым. Благодарим людей,государство, которое не оставляет таких детей без внимания и заботы.

#АВТОДОР #ПОТОМУЧТОМЫЛУЧШИЕ #ӨЙТКЕНІБІЗҮЗДІКТЕРМІЗ #алғысымызшексіз #арамыздағыбатырлар