"ТӘУЕЛСІЗДІК САҒАТЫ" АТТЫ ДӨҢГЕЛЕК ҮСТЕЛ

Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған іс-шараларды өткізу шеңберінде колледжде облыстық кітапхана қызметкерлерінің қатысуымен.Л. Н. Толстой, әлеуметтік-экономикалық пәндер ОК және колледж кітапханасының оқытушылары "ТӘУЕЛСІЗДІК САҒАТЫ" АТТЫ ДӨҢГЕЛЕК ҮСТЕЛ өткізді .Іс-шара барысында қонақтар еліміздің тәуелсіздікке қол жеткізу кезеңдерін атап өтті, Отанымыз туралы әдебиеттердің жаңалықтары ұсынылды және студенттер арасында «Не?Қайда?Қашан?». Балалар Қазақстанның тарихы мен әдебиетін білу үшін эрудициядан жарысты. Соңында студенттер оқыған кітаптары туралы өз әсерлерімен бөлісті, онда еліміздің тарихи өткені байқалды және болашақ оқуға арналған кітаптарды таңдау туралы шешім қабылдады.