"КОЛЛЕДЖДІҢ ТӘРБИЕ ЖҰМЫСЫНЫҢ ҮЗДІК ЖҮЙЕСІ" ОБЛЫСТЫҚ КОНКУРСЫ

2022 жылғы 12 желтоқсанда Қостанай политехникалық жоғары колледжінің базасында директорлардың оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасарлары үшін "Колледждің тәрбие жұмысының үздік жүйесі"облыстық конкурсы өтті. Байқаудың мақсаты педагогтердің кәсіби шеберлігін жетілдіру, тәрбие жұмысын құруда инновациялық дамуды қамтамасыз ету және техникалық және кәсіптік білім беру сапасын арттыру болды. Конкурсқа Қостанай облысы бойынша директорлардың 15 орынбасары қатысты. Әр қатысушы "Мен және менің шақыруым" визит карточкасын көрсетіп, "Колледждің тәрбие жұмысы жүйесі"жұмыс жүйесін көрсетті. Байқау қорытындысы бойынша бас жүлдені біздің колледж директорының ТЖ жөніндегі орынбасары Закалюжный Владимир Иванович алды.