"Агромашхолдинг KZ" АҚ, "КamLit KZ" ЖШС колледж түлектерімен кездесулер

Қостанай автомобиль көлігі колледжінде Болашақ бәсекеге қабілетті мамандар ретінде студенттерді кәсіби ынталандыруға басымдық беріледі. Өткен аптада колледж студенттерімен және әлеуметтік әріптестер өкілдерімен: "Агромашхолдинг KZ" АҚ, "КamLit KZ" ЖШС, сондай-ақ колледж түлектерімен кездесулер өтті. Кездесулерге колледждің барлық бөлімшелерінің студенттері қатысты, онда біздің серіктестеріміз үшін болашақ мамандарды даярлау жүргізілуде. Кездесулер барысында өндіріс өкілдері студенттерге өздерінің мақсаттылығы арқылы ғана бола алатын білімді мамандар қажет деген идеяны жеткізді. Осындай бағытта "Агромашхолдинг KZ" АҚ президенті Д. Шукижанова ТҚК бөлімшесі колледжінің қыздарымен кездесу өткізіп, өз мысалында жынысына, ұлтына, жасына қарамастан тамаша маман, басшы бола алатынын көрсетті. Машина жасау бөлімшесі студенттерінің " КamLit KZ" зауытының өкілдерімен кездесуі салынып жатқан кәсіпорын алаңдарында жалғасты, онда балалар өз жұмысының болашақ орнын көріп, зауыт мамандарынан көптеген сұрақтарға жауап алды. Колледж түлектерімен кездесуде "Түлектер клубы" жұмысы аясында индустриялық бөлімшенің 4 курс балалары өз мамандықтары бойынша сұрақ-жауап форматында біздің түлектермен қызықты және танымдық әңгіме өткізді. Колледждегі кәсіптік бағдар беру жұмысының қисынды жалғасы №18 ОМ оқушыларының біздің оқу орнына таныстыру экскурсиясымен баруы болды. Осылайша, логикалық "триада" Мектеп-колледж-ККАТ негізіндегі өндіріс нақты көрініс пен дамуға ие. Бұл біздің колледждегі бір реттік акциялар емес-бұл біздің жүйеміз!