ата-аналардың экскурсиясы Allur компаниясының "СарыарқаАвтоПром" ЖШС өндірістік кәсіпорны

Қостанай автомобиль көлігі колледжінде бірлескен ынтымақтастық және "Үндестік" облыстық жобасын іске асыру шеңберінде Allur компаниясының "СарыарқаАвтоПром" ЖШС өндірістік кәсіпорнына, Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану (нысаналы тапсырыс) мамандығы бойынша 1 курс студенттерінің ата-аналарына таныстыру экскурсиясы өткізілді. Экскурсия барысында ата-аналар автомобильдерді дәнекерлеу, құрастыру және сырлау өндірістік цехтарына барды, сондай-ақ зауыт өкілдері ата-аналармен кәсіпорындағы студенттердің өндірістік практикадан өту шарттары және оларды одан әрі жұмысқа орналастыру перспективалары туралы әңгімелесті. Ата-аналардың көпшілігі алғаш рет автозауытқа барып, көргендерінен көптеген әсер алды, бұл олардың балаларының біздің колледжде мамандық алуға деген ынтасын одан әрі арттыруға және ата-аналардың оқу орнымен байланысын нығайтуға мүмкіндік береді.