1 қыркүйек - Білім күні

2022 жылдың 1 қыркүйек айына бірінші курстарға арналған салтанатты жиын өткізілді.Біздің колледж әкімшілігінің құттықтау сөздері, әлеуметтік серіктестер қонақтарының, ата-аналардың келе жатқан оқу жылымен құттықтаулары айтылды. Жаңа жиындағы студенттердің қуанышты жүздері, олардың ата - аналарының күлкілері, сынып жетекшілерінің ізгі ниеті-біздің студенттермен алғашқы кездесуіміз дәл осылай есте қалды. Сондай-ақ, бұл күні барлық топтарда "Білімге ұмтылу, еңбексүйгіштік және патриотизм"атты сынып сағаттары өтті. 1 сентября 2022 года была проведена торжественная линейка для первых курсов. Прозвучали: приветственные слова от администрации нашего колледжа, поздравления от гостей социальных партнеров, родителей с наступившим учебным годом. Радостные лица студентов нового набора, улыбки их родителей, доброжелательность классных руководителей — вот именно так запомнилась наша первая встреча со студентами. Также в этот день во всех группах прошли классные часы «Стремление к знаниям, трудолюбие и патриотизм»