Интеллектуальная игра «Знатоки сварки»

В рамках декады цикловой комиссии «Производственное обучение» мастером производственного обучения Громадской Ю.Л. и студентом 2 курса группы 2 ГЭС 18 Моисеенко Марком проведена интеллектуальная игра «Знатоки сварки». Участниками данного мероприятия были студенты второго курса по специальности «Сварочное дело». Студенты показали знания по технике безопасности и охране труда, в поиске дефектов сварных швов, проявили смекалку при определении инструментов и приспособлений для выполнения сварочных работ. С минимальным отрывом победила команда «Медные».

"Өндірістік оқыту" циклдік комиссиясының онкүндігі аясында өндірістік оқыту шебері Ю.Л. Громадская және 2 ГЭС 18 тобының 2 курс студенті Марк Моисеенко "Дәнекерлеу білгірлері"зияткерлік ойынын өткізді. Аталған іс-шараға "Дәнекерлеу ісі"мамандығы бойынша екінші курс студенттері қатысты. Студенттер қауіпсіздік техникасы және еңбекті қорғау, дәнекерлеу жіктерінің ақауларын іздеу бойынша білімдерін көрсетті, дәнекерлеу жұмыстарын орындауға арналған құралдар мен айлабұйымдарды анықтау кезінде тапқырлық танытты. Ең аз маржамен "Мыс" командасы жеңіске жетті.