Заседание студенческого парламента по антикоррупционным проявлениям.

Состоялось очередное заседание Студенческого парламента колледжа, где одним из главных вопросов была дальнейшая работа со студентами в группах по воспитанию нетерпимости к возможным коррупционным проявлениям, как в учебном заведении, так и за его пределами. Перед студенческим активом колледжа выступил зам. директора колледжа по ВР, комплаенс-офицер Закалюжный В.И., который призвал активистов активнее включаться в антикоррупционную работу, разнообразить ее формы и взаимодействовать с клубом колледжа « Саналы ұрпақ».

Колледждің студенттік Парламентінің кезекті отырысы өтті, онда басты мәселелердің бірі оқу орнында да, одан тыс жерлерде де ықтимал сыбайлас жемқорлық көріністеріне төзбеушілікке тәрбиелеу жөніндегі топтарда студенттермен одан әрі жұмыс істеу болды. Колледждің студенттік активінің алдында колледж директорының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары, комплаенс-офицер Закалюжный В.И. сөз сөйледі, ол белсенділерді сыбайлас жемқорлыққа қарсы жұмысқа белсенді қатысуға, оның түрлерін әртараптандыруға және колледждің "Саналы ұрпақ"клубымен өзара қарым-қатынас жасауға шақырды.