2021 жылдың 27 қарашада ҚОАКО "Қостанай автомобиль көлігі колледжі" КМҚК "кәсіби сынамалар"өткізілді.

№ 4 НМ және № 8 НМ тоғызыншы сынып түлектерінің біздің оқу орнымызбен алғашқы танысуы жылы шырайлы жағдайда өтті.

Арнайы пәндер оқытушылары мен өндірістік оқыту шеберлері А. С. Ерунов, Л.Л. Ержаканова, Р. С. Фесенко, М. Н. Герасимов, С. Н. Дороженко, Ю. Л. Громадская, 2 гэс-18 тобының студенттерімен бірлесіп, Трохимик А., Д. Сардаров мультиметрді пайдалана отырып, электр шамаларын өлшеу бойынша жұмысты ұйымдастыру, "ВАЗ" автомобилінің ІЖҚ диагностикасы, "Boch" сканерімен және дәнекерлеу жұмыстарын орындау негізінде оқушыларды кәсіптермен, қызметкерлер еңбегінің мазмұны мен сипатымен таныстыру үшін қолайлы жағдай жасады.

Мұндай достық ынтымақтастықтың оң нәтижесі-студенттер өздерінің жеке қасиеттері мен қабілеттерін белгілі бір тәжібиелік іс-әрекеттің талаптарымен байланыстыра алды.

Мұндай достық ынтымақтастықтың оң нәтижесі-студенттер өз тәжірибелерімен өздерінің жеке қасиеттері мен қабілеттерін әртүрлі еңбек салаларындағы нақты тәжібиелік іс-әрекеттің талаптарымен байланыстыра алды. 3Т-46 тобының студенттері В.Цой, Е. Қалиева, А. Бошанова, К. Сазонова ерекше атап өткім келеді, олар іс – шара барысында "кәсіби сынамалар"бағыттары бойынша оқушылармен бірге жүрді.